| Demi Lovato Türkiye Fan Club |
Sitemize Hoşgeldiniz. Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz.!!

Demi Lovato Fan TR > Yönetim
Sitemize Hoşgeldiniz. Forumdan Yararlanmak İçin Üye Olunuz.!!

Demi Lovato Fan TR > Yönetim
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıGaleriLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Demiyle Ropörtaj

3 posters
YazarMesaj
Avri[L]ove
♥D.L.Moderatör♥
♥D.L.Moderatör♥
Avri[L]ove

Demiyle Ropörtaj Empty
MesajKonu: Demiyle Ropörtaj   Demiyle Ropörtaj EmptyPerş. Ekim 08, 2009 8:13 pm

Demi Bize Bilgi Verdi.Very Happy

Giyim tarzınız?: Genellikle rahat ettiğim şeyleri giyerim ama önemli bir yere gidiyorsam rahatlık aklımın ucundan bile geçmez(gülüyor ) Bazı günlerde elime ne gelirse onu giydiğim bile oluyor bu konuda bukalemun gibiyim (yine gülüyor )

En Büyük Hayaliniz?:En büyük hayalim ablam dallas Lovatoyu geçmekti ama bu eskidendi (gülüyor) şimdiki hayallerim biraz daha kapsamlı(başka aklıma kelime gelmedi farklı birşey olabilir) mesela madonna yla şarkı söylemek Justin Timberlake le tanışmak gibi bunlar benim için çok önemli şeyler.

En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?:Beğenmediğim huyum hemen ne düşünüyorsam ağzımdan kaçması tutamıyorum (diyor ve gülüyor) sevdiğim huyum ise Selena ya katlanabiliyor olmak ,(gülüo yine) bazen çok çıldırtıcı olabiliyor (gülüyor bundan sonra gülücük koyacam güldüğü yerlere )

Nasıl Bir Kişiliğe Sahipsiniz?eğişken hatta çok değişken tek değişmeyen huyum değiştirmeyi unuttuğumdur

En Sevdiğiniz şarkı ve nedeni?: hımm gerçekten zor bir soru bbu soruya sanırım Until Your mine diyebilirirm sözleri cidden çok güzel..

Yaptığınız en büyük çılgınlık?: Bu bana kalsın (anlıycanız gibi çok güülüyorr)

Hoşlandığınız erkek tipi?: Buda zor bir soru ben erkek arkadaşımın hereyere atlayan biri olmasını istemem açıkçası nerde konuşması gerektiğini bilmeli .görünüş benim için pek de önemli değil
||SıLa_0cnLy||
♥D.L.Yeni.Üye♥
♥D.L.Yeni.Üye♥
||SıLa_0cnLy||

Demiyle Ropörtaj Empty
MesajKonu: Geri: Demiyle Ropörtaj   Demiyle Ropörtaj EmptyPerş. Ekim 29, 2009 1:04 pm

Giyim tarzınız?: Genellikle rahat ettiğim şeyleri giyerim ama önemli bir yere gidiyorsam rahatlık aklımın ucundan bile geçmez(gülüyor ) Bazı günlerde elime ne gelirse onu giydiğim bile oluyor bu konuda bukalemun gibiyim (yine gülüyor )

Ben de rahat giyinmeyi severim.Önemli yerlerde rahatlığı bırakırım Very Happy
güzel paylaşım çok teşekkürler birtanem Smile
http://demilovato.eniyiforum.org/
ßonßony
♥D.L.Yeni.Üye♥
♥D.L.Yeni.Üye♥
ßonßony

Demiyle Ropörtaj Empty
MesajKonu: Geri: Demiyle Ropörtaj   Demiyle Ropörtaj EmptySalı Kas. 03, 2009 7:53 pm

sağol canım tabiki en önemlisi rahat giyinmek . Zaten en güzel giyinenlerin sırrı bence giysi hem rahat hemde şık olmaLı =)

Demiyle Ropörtaj
1 sayfadaki 1 sayfası